همراه سلامت| مشاوره آنلاین، نوبت دهی آنلاین

رنگبندی

طرح بدنه


طرح صفحه


جداکننده <


×
بررسی هوشمند وضعیت سلامت

بررسی هوشمند وضعیت سلامت


بررسی سلامت

یکی از قابلیتهای منحصر بفرد سامانه دانش بنیان همراه سلامت که آن را از تمام وبسایتها و نرم افزارهای پزشکی از راه دور متمایز می سازد توانایی بررسی هوشمند وضعیت سلامت افراد است.
همراه سلامت هر هفته یک بار و به کمک الگوریتمهای خاص اطلاعات سلامت تمام کاربران خود را بررسی می کند و این اطلاعات را با دستورالعملهای پزشکی مطابقت می دهد، سپس به طور هوشمند مشخص می کند که هر کاربر برای حفظ سلامت خود، پیشگیری از بیماریهای کشنده و مزمن و جلوگیری از عوارض وخیم برخی بیماریهای دیگر چه اقدامی باید انجام دهد.

اهداف اصلی سامانه همراه سلامت در هنگام بررسی وضعیت سلامت کاربران

1.    پیشگیری از بروز بیماریهای مهم مانند سکته قلبی، سکته مغزی، پوکی استخوان
2.    جلوگیری از عوارض وخیم بیماریهایی مانند دیابت، افزایش فشار خون، افزایش چربی خون، افزایش فشار چشم (گلوکوما)،
3.    تشخیص به موقع برخی بیماریهای کشنده مانند سرطان گردن رحم و پستان در خانمها، سرطان پروستات در آقایان و سرطان روده بزرگ
4.    کمک به پیگیری و بررسی وزن به منظور پیشگیری از چاقی یا درمان آن از طریق رسم نمودار وزن و محاسبه توده بدنی
5.    پایش رشد کودکان، رسم نمودارهای مربوط به وزن، قد و دور سر در بچه ها و مقایسه آن با مقدار نرمال، همچنین اطلاع رسانی به پدر و مادر کودک برای انجام اقدامات و آزمایشات مربوط به سلامت کودکان در زمان مناسب
6.    مراقبتهای دوران بارداری: همراه سلامت برای خانمهای باردار خدمات ویژه ای دارد. همراه سلامت با محاسبه سن بارداری در هر هفته به مادر می گوید که جنین در چه وضعیتی از نظر تکاملی قرار دارد. همچنین در زمان مناسب انجام آزمایشات یا معاینات دوره بارداری را به مادر گوشزد می کند.
7.    بررسی تداخلات دارویی: آیا می دانید که علت 12 تا 20 درصد موارد بستری در بیمارستان تداخل بین داروهای بیمار است؟ متأسفانه در اغلب موارد هنگام تجویز دارو احتمال تداخل داروها مورد توجه قرار نمی گیرد. مشکلات ناشی از تداخلات دارویی گاه کشنده هستند. همراه سلامت با استفاده از یکی از بزرگترین پایگاههای داده دارویی در جهان داروهای شما را بررسی می کند و در صورت یافتن تداخل دارویی مهم اطلاع رسانی می کند.

 

ثبت نام/ورود به همراه سلامت

 

مقایسه خدمات طلایی و نقره ای